Atribuită Cumpărare directă

Symantec Endpoint Protection, conform clauzelor contractuale din contractul nr. A-6148/07.12.2020.

Număr anunț
DA27149658
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
Cod CPV
48760000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.916 RON
Valoare atribuită
6.916 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.916 RON

din 6.916 RON estimat