Atribuită Cumpărare directă

saci menaj, solutie dezinfectat, solutie geam, sapun lichid, clor,hartie igienica, detergent rufe, vase , solutie pardoseli,etc

Număr anunț
DA27115195
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR M BUNESCU (CUI 32841265)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,17 RON
Valoare atribuită
492,17 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,17 RON

din 492,17 RON estimat