Atribuită
Cumpărare directă
Termohigrometru digital cu sonda externa cu cablu: temperatura interioara si exterioara, umiditate interioara si exterioara. Sezor extern cu cablu. Acest produs poate fi achizitionat si prin SEAP. Caracteristici Afisare temperatura interioara si exterioara si umiditate interioara si exterioara. Afisare valori minime si maxime. Amplasare pe mobilier cu ajutorul suportului rabatabil sau prins pe perete. Date tehnice Temperatura interioara/exterioara: -10 pana la +60 °C Umiditatea interioara/exterioara: 10 pana la 99 % Transmitator cu cablu Bbaterie: 1x 1,5V AAA (inclusa in pachet) Dimensiuni: 102 x 21 (50) x 110 mm, Cablu: 1,5 m lungime Greutate: 141g
- Număr anunț
- DA27131433
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- SOLDEC SRL (CUI 18226257)
- Cod CPV
- 38300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,85 RON
- Valoare atribuită
- 142,85 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.