Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional HP LaserJet Pro MFP M479FDN Laser Color A4 Duplex, Retea Fax Multifunctionala

Număr anunț
DA27119061
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.075,80 RON
Valoare atribuită
37.075,80 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.075,80 RON

din 37.075,80 RON estimat