Atribuită
Cumpărare directă
Sapun Spray Universal 1L 50 BUC 26.38 Gel Dezinfectant Cu Pompita Cu Efect Antibacterian 70% Alcool 1L 50 BUC 59.00 Dozator Cu Senzor Intellicare Hybrid 20 BUC 0.00 Dezinfectant Suprafete Multiple 5L 50 BIDON 36.00 Dezinfectant Soft Care Des E H5 1.3L 120 BUC 82.82 Manusi Nitril Nepudrate Negre Marimea M 50 Buc/Cutie 50 CUTIE 35.00 Masca Trei Straturi Trei Pliuri Tip 2R 30 Buc/Cutie 5,010 BUC 0.55 Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 300M 54 BUC 23.38 Prosop Derulare Centrala Reflex Mini 1Str.343 Portii (12Buc/Bax) 84 BUC 13.40
- Număr anunț
- DA27114406
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.901,02 RON
- Valoare atribuită
- 22.901,02 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.