Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE IMPRIMATE : CODUL ADMINISTRATIV 2 buc. , Registru de corespondenta INTRARE-IESIRE 6 buc. , Registru dispozitii emise de primar 1 buc. , Reg. hotararilor adoptate de consiliul local 2 buc. , Condica prezenta pentru un an 1 buc. , Registru de casa autocopiativ` 50 seturi - 2 buc. , Declaratie fiscala pentru stabilirea imp. cladiri PF 2 buc. , Reg. inventar (snuruit)-cartonat 1 buc. PACHET PRODUSE : Stema Romaniei - pe suport de PVC 25 x 35 cm 2 buc. , drapel romania 90/135 - 25 buc. , Esarfa tricolor 1 buc , Vignete birouri 12/30mm 15 buc. , Legitimatie personalizata 21 buc. CHELTUIELI POSTALE 1 .
- Număr anunț
- DA27116376
- Autoritate contractantă
- Comuna Botesti (CUI 5103430)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.774,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.774,84 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.