Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV Val.amb PV-net -------------------------- -- -------- ---- ------- ---------- LAVAZZA EXP.AR.TOP BO.1KG BU 1 1 63,29 LAVAZZA EXP.CR.RICCA BO.1 BU 1 1 56,87 LAVAZZA QUALITA ROSSA 1KG BU 2 1 91,18 LAVAZZA TIERRA COLUMB1KG BU 2 1 119,98 BRANCOVEANU XO2019 40% 0, CU 3 1 352,92 MIORITA VINARS XO 40%0,7 ST 3 1 193,59 SAV PUNGA CADOU K BU 3 1 15,09 SAV PUNGA CADOU/Z BU 3 1 13,35

Număr anunț
DA27119709
Autoritate contractantă
Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
906,27 RON
Valoare atribuită
906,27 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

906,27 RON

din 906,27 RON estimat