Atribuită Cumpărare directă

duclolax 30tb/0.7 dulcolax 30supoz/2.13 furazolidon 100mg 40tb/1.15 liv 52 5fl/36.70 saprosan 20tb/1.83 smecta 30plic/1.65 vitamina b complex 5fl/22.93 alinan vit c 20fl/15.60

Număr anunț
DA27118720
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
827,15 RON
Valoare atribuită
827,15 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

827,15 RON

din 827,15 RON estimat