Atribuită
Cumpărare directă
Unitate Cantitate ID produs Produs Total (fara TVA) BUC 2 2001348 RACORD PP PRES 50X11/2FI 44,77 M2 198,95 4020663 PARCHET MODERA 10MM C32 K057 STJ CLEAR V 6.113,95 M2 198 4000397 ARBITON SECURA EXTRA 3MM (6MP/PAC) 722,12 BUC 1 6000307 CORNIER 50X50X5 78,82 BUC 72 4016435 PLINTA PARCH CANAL 10456-6025 STJ ELEGAN 882,76 SET 9 4016438 COLT INT PLINTA 10456-6025 ST ELEG 4/S 60,2 SET 12 4016441 COLT EXT PLINTA 10456-6025 ST ELEG 2/S 46,49 SET 11 4016444 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6025 ST ELEGAN 66,55 SET 11 4016447 ELEMENT IMB PLINTA 10456-6025 ST ELE 5/S 78,94 PUN 6 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 116,17
- Număr anunț
- DA27117758
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.210,77 RON
- Valoare atribuită
- 8.210,77 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.