Atribuită Cumpărare directă

Piese originale masina de gaurit GDR 14.4 V-Li : 2 607 336 813 Acumulator demontabil 1 buc x 299,30 2 609 199 312 Motor de curent continuu 1 buc x 151,50

Număr anunț
DA27142666
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
Cod CPV
42676000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450,80 RON
Valoare atribuită
450,80 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450,80 RON

din 450,80 RON estimat