Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU pentru 12 luni conform oferta inregistrata la sdiul AFDJ RA Galati cu nr. 41356/17.12.2020. GL22AFD CITY 350.50 LEI GR06FCN CITY 177.50 LEI GR80FCN GROUPAMA 336.63 LEI GL50DGD CITY 726.75 LEI GL04AFD CITY 779.00 LEI GL07AFD CITY 738.00 LEI

Număr anunț
DA27127733
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.108,38 RON
Valoare atribuită
3.108,38 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.108,38 RON

din 3.108,38 RON estimat