Atribuită Cumpărare directă

Set accesorii insurubare si burghie mixte, 103 bucati

Număr anunț
DA27119939
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512920-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,75 RON
Valoare atribuită
248,75 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,75 RON

din 248,75 RON estimat