Atribuită Cumpărare directă

Achizitia serviciilor de verificare si reparare(manopera) ptr.centralele termice aflate in cadrul centrelor subordonate DGASPC VRANCEA, prin incheierea unui Act Aditional pentru o perioada de 4 luni(01.04.2021-30.04.2021) si prin majorarea valorii ctr pana la valoarea maxima de 45.000 lei fara TVA.

Număr anunț
DA27138721
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
PLUSSERVICE SRL (CUI 15818661)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat