Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale si articole necesare lucrarilor de reparatii si amenajare birouri administrative din: CD: 15 buc x 11 lei/buc; UD: 4 buc x 7 lei/buc; cui perc.: 1 buc x 22 lei/buc; banda hartie: 5 buc x 7 lei/buc; bride: 50 buc x 1 leu/buc; autoforant: 1 buc x 30 lei/buc; autoforant: 3 buc x 20 lei/buc; sapa autonivelanta: 7 saci x 45 lei/sac; glet GM20:4 saci x 23 lei/sac; OSB 2,2: 3 buc x 115 lei/buc; super rig.: 4 buc x 7 lei/buc; pig. tav. 2,60: 54 buc x 24 lei/buc; lavabila Savana: 2 galeti x 240 lei/galeata; ampora 5 mm: 120 buc x 6 lei/buc; parchet rubi: 60 pachete x 69lei/pachet; plinta gri: 14 buc x 10 lei/buc; coltar int: 6 buc x 3 lei/buc; imbinare parchet: 15 buc x 2,50 lei/buc; coltar ext: 2 buc x 3lei/buc; imbinari PL: 1 buc x 2,50 lei/buc; terminal PL: 1 buc x 4 lei/buc; banda fibra: 2 role x 19 lei/rola; glet: 126 kg x 35 lei/kg; amorsa Kober: 1 cutie x 20 lei/cutie si coltarusa: 1 buc x 44 lei/buc

Număr anunț
DA27120357
Autoritate contractantă
COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
Furnizor / câștigător
BUZA CINCI TEI SRL (CUI 36425770)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.757,98 RON
Valoare atribuită
10.757,98 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.757,98 RON

din 10.757,98 RON estimat