Atribuită Cumpărare directă

Cutie prînz fara despartituri 240x140x70 mm[125b] Bol supa alb, polistiren ( 100 buc )

Număr anunț
DA27124202
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,50 RON
Valoare atribuită
151,50 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,50 RON

din 151,50 RON estimat