Atribuită Cumpărare directă

Clips cablu 2x0.75 mm -100 buc Buc 1 Regleta 12x2 30A Buc 16 Regleta 12x2 60A Buc 15 Canal cablu 40x25 mm 2 ML Buc 35

Număr anunț
DA27125683
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,21 RON
Valoare atribuită
366,21 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,21 RON

din 366,21 RON estimat