Atribuită
Cumpărare directă
DISPOZITIV DEZINFECTIE CU LUMINA ULTRAVIOLETA UV-C LBA 2X55W-S CU MONTARE PE STATIV SPECIFICAȚII TEHNICE Prevăzută cu 2 tuburi de 55 W, generatoare de lumină UV-C (lungime de undă 253,7 nm); Volum de aer dezinfectat 110 m3 (1 W / m3) – lampa de 2x55 W este eficientă pentru o camera cu inaltimea de 2,5 m suprafata 44 m2 Timpul de funcţionare eficientă a tuburilor bactericide până la reducerea luminii UV-C cu 15%: 9.000 ore; Tipul lămpii: vopsită alb în câmp electrostatic; Tip montare: prindere pe stativ mobil; Dotată cu un dispozitiv de orientare care asigură rotirea lămpii cu aprox. 300° în plan vertical și 360° în plan orizontal și posibilitatea orientării fluxului luminii UV-C în direcția dorită. Alimentare: 220V / 50Hz, la priză cu împământare; Lungime cablu alimentare: 3 m Înălțime ajustabilă stativ, telescopic (H): 135-215 cm; Ajustare: reglarea pe înălțime se face printr-un șurub cu cap plastic cu garnitură la sistemul de reglare pe înălţime (capac etanş patentat), care previne infiltrarea lichidelor în interiorul țevii stativului din inox, și implicit oxidarea/ ruginirea acestuia pe interior; Diametru picior susținere stativ: 63 cm; Role 5: plastic (silicon), duble, diametru 50 mm din care 2 role antistatice și cu frână; Termen de garanție 36 luni dispozitiv/ 9000 ore de utilizare tub (tubul este consumabil) MICROORGANISME DISTRUSE bacterii, virusuri, spori de mucegai, drojdii, alge, protozoare. Utilizare: Dezinfectia aerului si suprafetelor din încaperi cu încarcatu
- Număr anunț
- DA27122605
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TELEORMAN (CUI 10327078)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING SPEED SERV S.R.L. (CUI 27377810)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.126,03 RON
- Valoare atribuită
- 15.126,03 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.