Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: • Drapel tricolor 0.90/1.35 rezistent la vant………….……30 buc x 38.00 lei= 1140.00 lei • Drapel UE 0.90/1.35 rezistent la vant………………….…30 buc x 48.00 lei = 1440.00 lei • Drapel catarg tricolor 2m x 3m………………….…………2 buc x 210.00 lei = 420.00 lei • Drapel catarg tricolor 4m x 1 m…………………………………12 buc x350.00 lei = 4200.00 lei • Drapel catarg UE 4m x 1 m…………….…………………………8 buc x 350.00 lei = 2800.00 lei • Drapel UE 2m /1 m……………………………………………….10 buc x 150.00 lei= 1500.00 lei • Drapel tricolor 2m /1 m………………………………………….10 buc x 150.00 lei= 1500.00 lei • Ghirlanda tricolor……………………………………………….100 ml x 16.00 lei = 1600.00 lei
- Număr anunț
- DA27117631
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 39515000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.600 RON
- Valoare atribuită
- 14.600 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.