Atribuită
Cumpărare directă
Recipientul poate fi de 1000 ml, 2000 ml sau 3000 ml in functie de necesitate. Constructie semi rigida astfel ca sistemul plin de fluide sa stea drept atunci cand se scoate din canistra Tehnologie antimicrobiana integrata pe baza de ioni de argint. Incorporeaza tehnologia avansata antimicrobiana protejand toate suprafetele externe ale pungii si ale canistrei. Asigura protectie bacteriologica imediata si permanenta impotriva MRSA, E.Coli, Salmonella, Listeria, Pseudomonas si Camplybacter, reducand la minim riscul infectarii incrucisate la utilizator la pacient. Gradate pentru monitorizarea volumului aspirat. Capacitate 1000ml/ 2000ml / 3000ml. Fabricata din policarbonat transparent rigid, autoclavabil. Gradata pentru masurarea volumului aspirat. Prevazuta cu suport standard integrat pentru bara eurorail. Prevazut cu tub antimicrobian pentru conectare la vaccum. Produsul are certificat care sa ateste protectie impotriva MRSA, E.Coli, Pseudomonas, etc Autoclavlabila la 121° ciclu de 15 minute. Tub conectare sursa vaccum impregnat antimicrobian, marcat in mod clar pe lungimea tubului. Tub translucent tratat antimicrobian de culoare galbuie pentru identificare usoara. Lungime 1m / 2m. Prevazut cu un conector conic antimicrobian pentru compatibilitate cu recipientul de aspiratie cu gelifiant. Produsul detine certificat care sa ateste protectie impotriva MRSA, E.Coli, Pseudomonas, etc. Marcaj
- Număr anunț
- DA27132920
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 44163112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.250 RON
- Valoare atribuită
- 7.250 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.