Atribuită Cumpărare directă

Achizitie carti funciare drumuri comunale aferente proiectului de modernizare drumuri dupa cum urmeaza: DS 76, 5, 706, 683/0, 8, 705, 328/1, 1265 si 74.

Număr anunț
DA27130699
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
PFA CIOBANU PAVEL (CUI 22108098)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.830 RON
Valoare atribuită
7.830 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.830 RON

din 7.830 RON estimat