Atribuită
Cumpărare directă
BLOC 6 PRIZE CP VI-KO-1 BUC,PRELUNGITOR 3P10M-1 BUC,PLASA RABITZ 10.20KG/ROLA 2.5M-10.30 KG,SURUB HEX M 8*120-20 BUC,PIULITE HEX M 8-20 BUC,SAIBE PL.522C M 8*30*1.5-20 BUC,CHEIE COMB.13MM FIXA+INEL-1 BUC,SET CAROTE 5BUC-1 BUC,SACI MENAJ 160L 10/SET-3 BUC,MANUSI PICOU SIMPLU-4 BUC,POLITUB 32/10BARI-50 M
- Număr anunț
- DA27147853
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325,76 RON
- Valoare atribuită
- 325,76 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.