Atribuită
Cumpărare directă
BARIL.PENNE RIGATE 5KG PG 10 1 521,00 BARIL.SPAGHETTI NR.5 1KG CU 100 1 821,00 BARILLA FUSILLI 5KG PG 10 1 521,00 GYERM.ATA PAIANJEN.8OUA25 PG 200 1 786,00 PAMBAC MELCISORI 5KG PG 40 1 1114,40 RUSTIC FIDEA 5KG SA 20 1 471,60 AROVIT GEM CAISE PAT.1,4K GL 9 1 108,00 AROVIT GEM CAPSUNI PAT.1, GL 40 1 480,40 AROVIT GEM FR.PA.PAT.1,4K GL 40 1 480,40 AROVIT GEM VISI.PAT.1,4KG GL 8 1 96,08
- Număr anunț
- DA27130232
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.170,24 RON
- Valoare atribuită
- 5.170,24 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.