Atribuită Cumpărare directă

TEU PPRE 20X1/2FI = 1; ROBINET COLTAR 1/2X1/2 = 1; OLANDEZ ZN 1/2 FE = 1; PIESA 0 1/2 FE = 3; TEU ZN 1/2 = 1; DIBLU CARAMIDA D10+HZ 6X80 = 30

Număr anunț
DA27127941
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,41 RON
Valoare atribuită
100,41 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,41 RON

din 100,41 RON estimat