Atribuită Cumpărare directă

Janta fata tractor Kioti DK904C - 2 buc si Janta spate tractor Kioti DK904C - 2 buc

Număr anunț
DA27131540
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI 37188338)
Cod CPV
34324000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.310,90 RON
Valoare atribuită
17.310,90 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.310,90 RON

din 17.310,90 RON estimat