Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 TOP 750 HARTIE COPIATOR A3 TOP 5 MASCA PROTECTIE 3STR BUC 1000 SCAUN DIRECTORIAL BUC 20 SCAUN VIZITATOR BUC 20 MANUSI PROTECTIE LATEX 100/CUTCUT 20 TELEFON FIX PANASONIC BUC 3 FRIGIDER ARCTIC 88L BUC 1 CUPTOR CU MICROUNDE BUC 1 CAFETIERA EXPRESSO AUTOMAT PHILIPS BUC 3
- Număr anunț
- DA27148920
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.427 RON
- Valoare atribuită
- 29.427 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.