Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Q7353 HP=1buc; Dosar pvc=200buc; Dosar sina=300buc; USB stick=4buc; File protectie=10set; Biblioraft 8cm=20buc; Biblioraft 5cm=20buc; Registru=2buc; Plic burduf=100buc; Plic C5=200buc; Corector=5buc; Textmarker=1set; Notes autoadeziv=6buc; Pix corector=1buc.
- Număr anunț
- DA27141831
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEPARI (CUI 4122043)
- Furnizor / câștigător
- ERMIL SRL (CUI 157626)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.948,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.948,58 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.