Atribuită Cumpărare directă

Achizitie consola KVM over IP rackabila cu 16 porturi si cabluri de conectare incluse pentru toate porturile

Număr anunț
DA27137438
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI 27722683)
Cod CPV
42967100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.950 RON
Valoare atribuită
15.950 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.950 RON

din 15.950 RON estimat