Atribuită Cumpărare directă

Abonamentul contine trafic nelimitat de internet la viteze 4G Abonament lunar : 9.8 euro + TVA

Număr anunț
DA27132412
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
581,04 RON
Valoare atribuită
581,04 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

581,04 RON

din 581,04 RON estimat