Atribuită Cumpărare directă

EL0045878 ȚURȚURI LUMINOȘI buc 1 272,75 EL0020785 FURTUN LUMINOS MULTICOLOR (rola 50 ml) rola 1 217,56 EL0038781 Cablu Alimentare Instalatie Extensibila 1M buc 1 23,78 EL0038419 Instalatie Extensibila 100 LED 7.2W 10M 6400K buc 2 59,63

Număr anunț
DA27133692
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633,35 RON
Valoare atribuită
633,35 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633,35 RON

din 633,35 RON estimat