Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant universal lichid pentru suprafete Sterisol, pe baza de diclorizocianurat de sodiu, la recipient de 5 l - 6 buc. (bidoane)

Număr anunț
DA27137904
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,86 RON
Valoare atribuită
583,86 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,86 RON

din 583,86 RON estimat