Atribuită Cumpărare directă

HNR SET TACAMURI24PS PRA/N/ ARC.FARF.RECTANG EVOL. 34X2 MODELIA PAH DIAMOND WHISKY3 MODELIA PAH.DIAMOND LG.DR.3 LUMINARC BOL DIWALI 21CM ARCOROC FARF.INTINSA 27CM E ARCOROC FARF.ADANCA 22CM EV ARCOROC FARF.DES 19.5CM EVO MILKA TENDER WISHES110G MERCI ROSU MINICIO.250G TOFFIFEE BOMBOANE 125G MILKA CHEESECK.CAPS300

Număr anunț
DA27148650
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.984,47 RON
Valoare atribuită
2.984,47 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.984,47 RON

din 2.984,47 RON estimat