Atribuită
Cumpărare directă
Raport audit financiar statutar pentru situatiile financiare ale anilor 2020,2021,2022 .Acceptarea achizitiei presupune insusirea si respectarea tuturor cerintelor Caietului de sarcini nr.10926 atasat prezentei achizitii.Va rugam sa ne transmiteti pe mail achizitii@ctparad.ro documentele solicitate in caietul de sarcini la punctele 7 si 8, in vederea finalizarii achizitei.Contractul se va incheia dupa ce procesul verbal al comisiei de achizitie va fi aprobat de catre AGA.
- Număr anunț
- DA27129859
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- EUROAUDITORFIN CONSULTING SRL (CUI 19063859)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.000 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.