Atribuită Cumpărare directă

Prelungire cu patru luni aferente anului 2021-Servicii intretinere si reparatie multifunctionale

Număr anunț
DA27161748
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI 11794217)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.804,80 RON
Valoare atribuită
1.804,80 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.804,80 RON

din 1.804,80 RON estimat