Atribuită
Cumpărare directă
Contravaloare lunara, la care se adauga TVA, pentru serviciul de monitorizare societati in Buletinul Procedurilor de Insolventa (BPI), RECOM, Portal JUST, AEGRM, Monitorul Oficial partea a IV-a, ANAF, prin serviciul web www.monitorizarefirme.ro. Numarul de entitati monitorizate este de 17.000 Fiecare aparitie in sursele monitorizate se va transmite beneficiarului prin e-mail zilnic. Toate datele culese se stocheaza in contul de utilizator al beneficiarului, acesta avand posibilitatea de a consulta istoricul in BPI a oricarei firme monitorizate. Monitorizarea va presupune si furnizarea urmatoarelor rapoarte bilunare: - raport bilunar cu modificarea starii in Registrul Comertului, in coloane comparative, pentru a vedea imediat firmele care si-au schimbat starea ( cele care intra in dizolvare/lichidare, radiere etc.) - raport bilunar cu modificarea numelui companiei; - raport bilunar cu toate firmele monitorizate si cu mutarea lor in alt judet; - raport bilunar cu toate firmele monitorizate si schimbarea adresei entitatii; - rapoarte personalizare - la cerere. Suplimentar, in fiecare zi userul primeste un SUMAR recapitulativ cu toate aparitiile. Suplimentar userul primeste acces si in platforma de verificare firme unde poate face verificari punctuale pe entitati, cu date complete. ( ANAF, RECOM, BPI, AEGRM, MONITORUL OFICIAL parteaIV, Portal JUST, CIP). Serviciile sunt aferente lunii ianuarie 2021.
- Număr anunț
- DA27156872
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
- Cod CPV
- 72319000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.