Atribuită
Cumpărare directă
200g unt;500ml delma sand;130danone nat;5kk smantana 20;1x30 aro oua;5kg raraul br gr vaca;140g hoch br top fel ;cca 4kg maste cheese;1kg akadia db cream;2500 g mc fasole verde;2500g mazare;mc sunca pui;malina muschi;fox salam sunca;1kg aro parizer;mc crem pui;10kg pulpe pui;ficat pui,spata porc;mandarine;pastarnac;telina;cartofi albi;1705g hamr ton marunt;4250g aro bulion;1kg aro zahar;5kg aro macaroane;5kg bns taitei casa;5kg arovit gem;1kg panzani orez;2kg delikat legume;1kg aro fasole alba;900g fl fasole bob mare;250g mc usturoi;4kg la minut mustar;500g fl gris;akg aro malai;100g arist lapte praf;30g aro bisc, 50g aro croiss cacao;banane;185 hame ton;40g croco stic susan;25g fl mini praji;0.5l tedi morc+mar_port
- Număr anunț
- DA27132594
- Autoritate contractantă
- PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.560,13 RON
- Valoare atribuită
- 5.560,13 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.