Atribuită
Cumpărare directă
Abonamente pe anul 2021 la publicatii periodice externe: CONCILIUM: INTERNATIONAL JOURNAL FOR THEOLOGY REVUE DES ETUDES BYZANTINES DUMBARTON OAKS PAPERS CAHIERS EVANGILE CONTACTS- REVUE FRANCAISE DE L`ORTODOXIE OSTKIRCHLICHE STUDIEN ISLAMOCHRISTIANA ORIENTALIA CHRISTIANA PERIODICA ISTINA- CENTRE D`ETUDES ISTINA - PARIS LINGUISTIQUE LANGUES MODERNES LE FRANCAIS DANS LE MONDE + 2 FRANCOPHONIE DU SUD OXFORD LITERARY REVIEW TIER 2 REVUE DE L`HISTOIRE ECCLESIASTIQUE Opera magazine - London Classica - classica, service abonnements Diapason - magazine des 11 nr /an Early music - Oxford Ikon Journal of Iconographic Studies Brepols Hortus Artium Medievalium Journal of the International research center for late antiquity and middle ages Brepols Antiquite tardive -Brepols Convivium Brepols Journal of ortodox christian studies Revue d'ethique de theologie morate (4ne+1hors serie) St Vladimir's theological quarrely - New York Analogia - The pemptousia journal for theological studies Apocrypha Analecta bollandiana
- Număr anunț
- DA27131994
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22212100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.296 RON
- Valoare atribuită
- 20.296 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.