Atribuită Cumpărare directă

Geanta medicala pentru asistenti comunitari, 17,168,06, 2857,02. Geanta cu compartiment incapator divizat de separatori detasabili prinsi intr-un sistem fixare velcro capac intarit, inchidere fermoar In exterior pe capac 1 buzunar pentru documente In interior 2 randuri de banda elastica pentru fiole sau alte materiale corpul gentii in 3 straturi polyester/spuma/nylon, termoizolanta 2 buzunare laterale cu fermoar manere intarite si centura umar ajustabila Dimensiuni: 40 x 25, h = 21 cm Material: polyester 600D impermeabil,lavabil; Culoare: rosu Geanta se livreaza neechipata, goala

Număr anunț
DA27146526
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33141620-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857,02 RON
Valoare atribuită
2.857,02 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857,02 RON

din 2.857,02 RON estimat