Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE CTI CONFORM ANUNT PUBLICITAR NR. ADV1191489/17.12.2020. OKI TONER 45807106,BK,7K,B412/B432/B512,MB472/MB492/MB562,ECHIVALENT 19.00 BUC 22.30 #32290 SAMSUNG TONER MLT-D116L,BK,3K,SLM2825/SLM2675/SLM2875,SQ,ECHIVALENT 30.00 BUC 28.00 44574302 OKI DRUM 44574302,BK,25K,B512,B411,431,MB461,471,491 ORIGINAL 4.00 BUC 420.00
- Număr anunț
- DA27148258
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.943,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.943,70 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.