Atribuită
Cumpărare directă
1 Biscuiti cu crema 80g buc 510,00 0,86 2 Ceai 100plic cut 50,00 7,30 3 Chimion 500g buc 20,00 10,58 4 Cimbru 100g buc 50,00 3,36 5 Ciocolata menaj kg 20,00 10,72 6 Ciocolata tableta buc 500,00 3,72 7 Compot caise 720 buc 150,00 3,80 8 Compot cirese 720 buc 102,00 5,04 9 Compot visine 720 buc 150,00 4,94 10 Conserva carne pasare 300g buc 102,00 5,83 11 Conserva ciuperci 3550g buc 20,00 16,87 12 Conserva fasole 720 buc 150,00 4,50 13 Conserva mazare 4250 buc 15,00 17,04 14 Conserva mazare 800 buc 150,00 2,65 15 Conserva peste 215g buc 240,00 4,38 16 Crema ciocolata tip nutella 750g buc 40,00 21,16 17 Drojdie 500g buc 5,00 4,00 18 Frisca vegetala L 20,00 13,75 19 Halva kg 32,00 9,31 20 Ketchup 500g buc 102,00 3,60 21 Miere albine poliflora buc 30,00 18,19 22 Miez de nuca kg 15,00 31,99 23 Mustar 300g buc 102,00 3,46 24 Orez kg 300,00 4,40 25 Oua de consum buc 3.000,00 0,47 26 Paste fainoase cu ou kg 150,00 4,68 27 Pateu ficat 200g buc 204,00 1,96 28 Tocana de legume 720 buc 102,00 5,05
- Număr anunț
- DA27183941
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA GLODENI (CUI 4323241)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI 23067689)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.925,97 RON
- Valoare atribuită
- 15.925,97 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.