Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția a 3 laptop-uri ASUS, Intel Core i5-1035G1 pana la 3.6GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB.Produsele la data livrarii,vor fi noi,nefolosite,de tipul celor solicitate,de bună calitate (în caz contrar ele vor fi returnate) si vor îndeplini specificațiile tehnice precizate Produsele se vor transporta ambalate,după caz,conform normativelor în vigoare și a prevederilor din standardele de execuție a acestora,astfel încât să se asigure integritate pe timpului transportului, manipulării, și depozitării până la predarea lor către achizitor.Până la predarea produselor către achizitor, asigurarea transportului va fi în sarcina furnizorului. Furnizorul are obligatia de a asigura transportul produselor la sediul autoritatii contractante în bune condiții, fiind direct responsabil de orice pierdere, deteriorare sau alte evenimente produse în cursul transportului. Orice deteriorare a produselor în timpul transportului va fi suportată de către furnizor.Perioada de garanție acordată produselor de către furnizor va fi conform datelor furnizate de producător,dar nu mai putin de 12 luni,în conditii normale de utilizare.Dacă termenul de garanție oferit de către producător este mai mare decât cel prevăzut,atunci termenul de garanție acceptat va fi cel al producătorului.Furnizorul va garanta produsul pe toata durata medie de utilizare, pentru defectele ascunse. Defectele in perioada de garantie se vor trata conform legilor de protectie a consumatorului.La livrare produsele se vor recepționa.
- Număr anunț
- DA27148382
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.252,12 RON
- Valoare atribuită
- 6.252,12 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.