Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Stick USB 64 gb VERBATIM Store 'n' Go 3.0 531051635 3 62.00 Lei 186.00 Lei Cutie arhivare 60 CD/DVD-uri, cu capac HAN max 60 - Culoare: negru 314060909 1 60.00 Lei 60.00 Lei DVD-R 50 buc./cutie FORTIS 32506327 1 50.00 Lei 50.00 Lei Spray curatare whiteboard, 250ml DATA FLASH 12905121500 2 15.00 Lei 30.00 Lei Spray curatare whiteboard, 250 ml OFFICE POINT 318101015 3 10.00 Lei 30.00 Lei Spray curatare monitoare TFT/LCD, 250 ml, D.RECT 302110953 2 8.00 Lei 16.00 Lei Dosar plastic cu sina si gauri, 100 buc/set, JETFILE - Culoare: portocaliu 313031433 1 46.00 Lei 46.00 Lei Dosar plastic cu sina si gauri, 100 buc/set, JETFILE - Culoare: albastru 313031433 1 46.00 Lei 46.00 Lei Dosar plastic cu sina si gauri, 100 buc/set, JETFILE - Culoare: galben 313031433 1 46.00 Lei 46.00 Lei Biblioraft plastifiat PP 7.5 cm NOKI, 25 buc/set - Culoare: portocaliu 313080909 1 149.75 Lei 149.75 Lei Mapa de prezentare A4 cu 10 folii, A4 VELOFLEX Exquisit - Culoare: negru 4402700 1 54.90 Lei 54.90 Lei Dosar de prezentare personalizabil cu 100 folii, A4 Q-CONNECT 313091344 1 32.00 Lei 32.00 Lei Dosar de prezentare personalizabil cu 60 folii, A4 Q-CONNECT 313091345 2 22.00 Lei 44.00 Lei Dosar de prezentare cu 40 folii, A4, LEITZ WOW - Culoare: mov metalizat 627010919 1 32.00 Lei 32.00 Lei Separatoare biblioraft 100 file/set - Culoare: galben 314041012 1 7.80 Lei 7.80 Lei Separatoare biblioraft 100 file/set -
- Număr anunț
- DA27176644
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI TICAN RUMANO (CUI 29428251)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192170-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.300,10 RON
- Data publicării
- 27.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.