Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea de Raspundere Civila RCA: • Autoturism DACIA LOGAN, valabilitate 12 luni 23.12.2020-22.12.2021, anul fabricatiei 2007, cilindree 1461 cmc, putere 50kW, masa maxima 1600 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 752,95 lei. • Autoturism DACIA LOGAN, valabilitate 12 luni 23.12.2020-22.12.2021, anul fabricatiei 2007, cilindree 1461 cmc, putere 50kW, masa maxima 1600 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 506,14 lei. • Autoturism DACIA LOGAN, valabilitate 12 luni 23.12.2020-22.12.2021, anul fabricatiei 2007, cilindree 1461 cmc, putere 50kW, masa maxima 1600 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 506,14 lei. • Autoturism DACIA LOGAN, valabilitate 12 luni 23.12.2020-22.12.2021, anul fabricatiei 2007, cilindree 1461 cmc, putere 50kW, masa maxima 1600 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 506,14 lei. Total prima de asigurare: 2.271,37 lei.
- Număr anunț
- DA27140497
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Mures (CUI 4322530)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.271,37 RON
- Valoare atribuită
- 2.271,37 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.