Atribuită Cumpărare directă

Achizitia 2 (doua) bucati acumulator bolier apa calda, capacitate 1000 litri , cu serpentina, cu montaj la CIAS "Alexandru" Carei, unitate din subordinea DGASPC Satu Mare, conform anuntului de publicitate ADV1190945

Număr anunț
DA27149719
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
39715000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.030 RON
Valoare atribuită
22.030 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.030 RON

din 22.030 RON estimat