Atribuită
Cumpărare directă
200g unt;;5kg smantana ;5kg solom br gr vaca; malina muschi file;meda crem pui;900g mici gustosi;banane;varza alba;cartofi;4250g aro bulion;4150kg aroo cast otet 12-15 300g bucegi pate porc;1l aro ulei;1kg zahar;1 regal otet;5kg arovit gem;1kg delikat legume;1000g aro piper negru;1kg fl faina;30g ron baton;belin ceai capsuni/afine;tedi 0.2l suc morcov mar port
- Număr anunț
- DA27174443
- Autoritate contractantă
- PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.318,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.318,22 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.