Atribuită Cumpărare directă

PANOU ZINCAT 2500*1700 BUC 13 71.4287 STALP ZINCAT 2 ML BUC 15 36.1347 ANTIGEL 5L BUC 2 47.06 ANTIGEL 10L BUC 2 94.12

Număr anunț
DA27163821
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.752,95 RON
Valoare atribuită
1.752,95 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.752,95 RON

din 1.752,95 RON estimat