Atribuită
Cumpărare directă
DIVERSE MATERIALE Numar de referinta: 1032935 Pret de catalog: 1.072,56 RON / Unitate de masura Unitate de masura: PACHET Cod si denumire CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) Descriere: KIT MODUL LED 22W+DRIVER 27CM CW 2 BUC CASABELLA RAL 6018 VOC 0.75L-verde desch 1 BUC CASABELLA RAL 3020 VOC 0,75L-rosu 1 BUC CASABELLA RAL 5015 VOC 0,75L-albastru de 1 BUC CASABELLA RAL 9016 VOC 0,75L- Super alb 1 BUC NEON MASTER TL-D SUPER80 18W/865 8 BUC DANKE GRUND ANTI-RUG GRI 2.5L 1 BUC DILUANT D 209 1L 2 BUC OSKAR LAC YACHT 3IN1 BAMBUS 0.75L 1 BUC ROLA PINZA ABRAZ PESK 120-5-080 1 BUC OSR SMARTLUX TUB FLUORESCENT 36W 840 4 BUC PIATRA ABRAZ. 150X16X12,7 33A 60M 2 BUC PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) 2 PAC PERIE SIRMA INGUSTA ALAMITA 0878 1 BUC DISC FIX AUTO SV230 HENR GR 40 3 BUC HOFF BEC LED A60 15W E27 CW 4 BUC PERIE SARMA 75MM LT06970 1 BUC SMART ALB INTRERUPATOR IP44 WNT-1S 2 BUC ECO INTR SIMPLU MF0012-06001 4 BUC BANDA ZIMTATA 3.6X200 36300m(P)362030c 1 PUN JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 3 BUC JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/2 40/50 8058/V50 1 BUC ROBINET SFERA FLUTURE DN15(1/2) PN25 MM 4 BUC SNUR FILETE LOCTITE 55/160M 1 BUC BATERIE RENA LAVOAR ZS54803-366 1 BUC HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 V/G 2 BUC SET 13 BURGHIE METAL 2607019441 1 SET SET SDS PLUS H 782532 HiKOKI 1 BUC DISC FER CIRC 190X2,2/30/48T 2608644377 1 BUC DISC EVANTAI BMT R80/115 2608607336 3 BUC DISC DEB. A24 EXTRA 230X2X22,23 286456 3 BUC DISC DEBITARE METAL SEDA 115X1 4 BUC DISC DIA 115 GRESIE/A 2
- Număr anunț
- DA27167185
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR GALATI (CUI 3127158)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.072,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.072,56 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.