Atribuită
Cumpărare directă
Adeverinta medicala model M.S. cod 18.1.1 Carnet 100 file F/V 83 3,36 Aviz epidemiologic/dovada de vaccinare/revaccinare Carnet 100 file F/V 92 2,25 Bilet de trimitere simplu Carnet 100 file F/V 47 2,25 Condica de prescriptii medicamente si materiale sanitare Carnet 100 file F/V 24 6,00 Registru de tratamente medicale Carnet 100 file F/V 15 6,00 Registru de consultatii Carnet 100 file F/V 48 6,00 Registru de evidenta speciala a bolnavilor Carnet 100 file F/V 7 12,00 Registru de evidenta a bolilor transmisibile Carnet 100 file F/V 8 6,90 Registru de evidenta a activitatii de educatie pentru sanatate Carnet 100 file F/V 15 6,00 Reteta medicala simpla Carnet 100 file F/V 46 3,00 Registru de vaccinari Carnet 100 file F/V 12 28,00 Registru de sterilizare (stomatologie) Carnet 100 file F/V 2 12,00 Condica de prezenta Carnet 100 file F/V 5 4,60 Fise de Pontaj ( carnet) Carnet 100 file F/V 8 6,00 Registru de evidenta ordine de plată. Carnet 100 file F/V 2 12,00
- Număr anunț
- DA27161983
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.935,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.935,94 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.