Atribuită
Cumpărare directă
CAPSATOR KANGARO NOWA-335S 30 COLI NEGRU BUC 1 24,44 CAPSE 24 / 6 NOKI CUTIE 10 0,9 PIX BIC ROUND STICK ALBASTRU BUC 30 0,75 PERFORATOR KANGARO PERF 30 NEGRU BUC 1 17 FLUID CORECTOR PELIKAN APA 20ML 338582 BUC 2 2,95 HARTIE COPIATOR A4 IK COPY TOP 5 11,5 MATURA BAMBUS BUC 1 25 mai putin
- Număr anunț
- DA27161494
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 36 (CUI 17383423)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161,34 RON
- Valoare atribuită
- 161,34 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.