Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale curtatenie

Număr anunț
DA27173388
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA NUCARILOR (CUI 4508789)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,84 RON
Valoare atribuită
242,84 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,84 RON

din 242,84 RON estimat