Atribuită Cumpărare directă

Pachet formulare tipizate DESCRIERE: BON CONSUM Buc 100 * 2.24 lei, CONDICA PREZENTA A4 Buc 100 * 5.40 lei , NIR FARA TVA carnet 40 * 4.50 lei, FISA MAGAZIE A5 Buc 2000 *0.11 lei. Modelele de NIR fara TVA si Condica de prezenta conform documentelor atasate. Bonul de consum si Fisa de magazie sunt cele uzuale

Număr anunț
DA27185597
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
22822000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164 RON
Valoare atribuită
1.164 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
31.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.164 RON

din 1.164 RON estimat